Screen Shot 2015-06-03 at 23.36.12

EN | TR

veyron-spa-logo lockdown-of-blond-businesswoman-sitting-on-hotel-b Seda Aydınlıyurt - restaurant1 Seda Aydınlıyurt - toplantı salonu 2 Veyron Hotels & Spa Deluxe Odalar&Suitler Veyron Hotels&Spa

Veyron Hotels & Spa, Istanbul'un en dinamik merkezlerinden Şişli'de, muhteşem şehir manzarası içerisinde konumlanmıştır. Büyük alışveriş merkezlerine ve metro ulaşımına sadece 500 metre gibi kısa bir yürüme mesafesindedir. Veyron Hotels & Spa konfor huzur ve zerafeti bir arada bulabileceğiniz İstanbul'un en bilindik konaklama noktalarından olup, ziyaretçilerimizin doğal seçimidir.

bize ulaşın

icon

+90 (212) 217 24 24

Deluxe Odalar&Suitler

Toplantı Salonları

Restaurant & Bar

Veyron Spa

Veyron Hotels & Spa bünyesindeki her bir 70 konforlu oda, özel olarak seçilmiş kumaşlarla döşeli konforunda, günün yorgunluğunu alacak ergonomik yatakları ve her türlü iletişiminizi için güvenli ve hızlı Wi-Fi hizmeti sunan rahat Aile odaları, geniş Balkonlu odaları, konforlu Standart ve Economy odaları ile sizleri karşılar, beklentilerinizin ötesine geçerek sizleri şaşırtır.

İş toplantılarınız, değerlendirme görüşmeleriniz, kutlamalarınız, belki de bayi buluşmalarınız için İstanbul'un merkezi konumundaki toplantı salonumuz  güncel teknik altyapı imkanları ile sizleri beklemektedir. Deneyimli personelimiz toplantılarınızın mümkün olan en verimli ve keyifli şekilde geçmesi için sizlerle beraber çalışmaya hazırdır.

Veyron Hotels & Spa, İstanbul'un en çok ziyaret edilen hotel restaurantlarından The Fresh Garden'da sizlere Türk ve dünya mutfaklarından muhteşem lezzetler sunar. Zengin şarap ve kokteyl seçenekleri ile ünlü barımız unutulmaz ve keyifli anlar geçirmenizi sağlar.

Veyron Hotels & Spa'da belki de en fazla rağbet gören noktalardan biri de İstanbul'un en popüler Spa kompleksini bünyesinde barındırmasıdır. Konuklarımızın tüm rahatlığı düşünülerek tasarlanmış lüks ortamında,  uzman personel eşliğinde günün stresinden sizleri uzaklaştır, rahatlatır. Kısacası kendi kendinizi ödüllendirmeniz için ideal bir seçenektir. Spa kullanımı tüm otel konuklarımız için ücretsizdir.

Hemen Rezervasyon Yapın Hemen Rezervasyon Yapın Hemen Rezervasyon Yapın Hemen Rezervasyon Yapın

Promosyonlar

>

Veyron Hotels & Spa'dan Konuklarımıza Özel Teklifler

"Business Deals, Spa Hotel Packages & Best Luxury Promotions"

baris  kaya - 6 logomain

    SEZON BOYU  10

VEYRON AKILLI İNDİRİMLER

Web sitemizden rezervasyon yapın %10 indirim fırsatından yararlanın.

Hemen Rezervasyon Yapın

>

%

REZERVASYON YAP

İSTANBUL'DA

4 YILDIZ

KONFORU

REZERVASYON veyronHotel02 Veyron Hotels & Spa Fırsatlar logomain